Osiągnięcia

ROK 2013

  • Ogólnopolski konkurs „List do ojca”. W etapie okręgowym przeprowadzonym w biurze senatorskim Edmunda Wittbrodta : II miejsce.
  • Konkurs Literacki dla Dzieci i Młodzieży: II i III miejsce oraz wyróżnienie.
  • Konkurs Literacki „Bielawa”: III miejsce.

ROK 2012

  • Konkurs Literacki dla Dzieci i Młodzieży: trzy wyróżnienia.
  • Pomorski Konkurs Poetycki „Piórnik” dla dzieci i młodzieży pod honorowym patronatem Prezydenta Gdyni oraz Pomorskiego Kuratora Oświaty zorganizowany przez Centrum Kultury w Gdyni: II miejsce.

ROK 2011

  • Konkurs „Oni zasługują na pamięć”: I miejsce.
    • Pomorski Konkurs Poetycki „Piórnik” dla dzieci i młodzieży pod honorowym patronatem Prezydenta Gdyni oraz Pomorskiego Kuratora Oświaty zorganizowany przez Centrum Kultury w Gdyni: III miejsce i wyróżnienie.
    • Konkurs Recytatorski Poezji i Literatury Kaszubskiej „Rodno mowa eliminacje miejsko-gminne: III miejsce.
    • Konkurs Literacki dla Dzieci i Młodzieży: wyróżnienie.

ROK 2010

  • Przegląd Wystawienniczy o tematyce „Kapliczki i krzyże mojej wsi”: III miejsce.
  • Konkurs Literacki dla Dzieci i Młodzieży: III miejsce.

 

ROK 2009

  • Przegląd Wystawienniczy o tematyce „Codzienne życie mieszkańców naszej wsi”: I miejsce.
  • Konkurs Recytatorski Poezji i Literatury Kaszubskiej „Rodno mowa”: eliminacje miejsko-gminne: III miejsce.
  • Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Kaszubskiej „Be nie zabec move starków”:III miejsce.

 

ROK 2008

  • Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Kaszubskiej „Be nie zabec move starków”:II miejsce.

ROK 2007

  • Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Kaszubskiej „Be nie zabec move starków”:III miejsce.
  • Konkurs Recytatorski Poezji i Literatury Kaszubskiej „Rodno mowa”: eliminacje miejsko-gminne: II miejsce.
  • Konkurs Literacki „Bielawa”: III miejsce.

ROK 2006

  • Konkurs  Biblijny wg Dziejów Apostolskich: szczebel międzyparafialny: V miejsce w kategorii kl. IV – VI; uczennica zakwalifikowała się do etapu diecezjalnego.
  • Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Kaszubskiej „Be nie zabec move starków”: II miejsce.
  • Konkurs Literacki „Bielawa”: II miejsce.

 

ROK 2005

  • Konkurs fotograficzny: „Poznajemy Naszą Małą Ojczyznę”: wyróżnienie.
  • Konkurs Literacki dla Dzieci i Młodzieży: III miejsce.

ROK 2004

  • Konkurs fotograficzny: „Poznajemy Naszą Małą Ojczyznę”: wyróżnienie.
  • Konkurs Literacki dla Dzieci i Młodzieży: I i II miejsce.
  • Konkurs Recytatorski Literatury Kaszubskie
  • Konkurs Literacki „Błękitna Struna” :  uczennica  zdobyła I nagrodę w kategorii do lat 13, uczennica zdobyła II nagrodę w kategorii do lat 13, wyróżnienie w kategorii do lat 13.
  • XIII Konkurs „Kaszebsczi Godzi” : wyróżnienie.
  • Przegląd Twórczości Plastycznej: uczennica zdobyła III nagrodę.

 

ROK 2003

  • Konkurs Recytatorski Poezji i Literatury Kaszubskiej „Rodno mowa”: eliminacje miejsko-gminne: III miejsce.

ROK 2001

  • Konkurs Recytatorski Poezji i Literatury Kaszubskiej „Rodno mowa”: szczebel rejonowy: II miejsce, eliminacje miejsko-gminne: wyróżnienie (w kategorii klas IV-VI) oraz wyróżnienie (w kategorii uczniów gimnazjum).

 

ROK 2000

  • Konkurs Recytatorski Poezji i Literatury Kaszubskiej „Rodno mowa”: eliminacje miejsko-gminne: II miejsce.

 

 

  • Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Kaszubskiej „Be nie zabec move starków”: uczniowie zdobyli nagrodę główną dla szkoły „Diabelskie skrzypce” za najlepsze przygotowanie uczestników w latach: 1992,1993, 1994.
  • Konkurs Recytatorski Poezji i Literatury Kaszubskiej „Rodno mowa”: uczniowie reprezentowali rejon pucki w eliminacjach wojewódzkich: II miejsce(1992), III miejsce (1993), II miejsce(1997), I miejsce (1998).