NAGRODY ZOSTAŁY ROZDANE! Roztrzygnięcie konkursu "Mam talent"

talent40Oto zwycięzcy przeprowadzonego w ubiegłą środę (6 kwietnia) konkursu "Mam talent":

I miejsce - Oliwia Skrzypkowska i Weronika Leśnikowska (kl. IIB)

II miejsce - Vanessa Kuchnowska i Aleksander Kohnke (kl. III)

III miejsce - Natalia Okoń i Sebastian Ferra (kl. I).

                                    SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

"Mam talent" 2016

talent16 kwietnia 2016 roku po raz trzeci odbył się w naszej szkole konkurs "Mam talent". Swoje umiejętności mieli okazję zaprezentować uczniowie klas I - VI, jak również nasze przedszkolaki. Wszystkim uczestnikom należą się ukłony za rzetelne przygotowanie oraz odwagę. Występy naszych utalentowanych oceniało jury w składzie: dyrektor szkoły - pan Mariusz Mischkowski, pani Alicja Dutkiewicz, pani Izabela Hohn oraz przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego Adam Kohnke. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w poniedziałek.

Oto zdjęcia z minionego wydarzenia:

Czytaj więcej: "Mam talent" 2016

ANDRZEJKI 2015

andrzejki.1Tradycyjnie, jak co roku w naszej szkole odbyła się dyskoteka andrzejkowa, której przygotowaniem zajął się Samorząd Uczniowski. Dzieci stanęły na wysokości i zadania, więc na szkolnej sali gimnastycznej pojawiły się stanowiska z różnymi wróżbami oraz zadaniami do wykonania, przy czym napomnkąć należy, iż wszelkiego rodzaju wróżby były traktowane jako zabawa oraz z przymrużeniem oka.

Prowadzeniem zabawy zajęła się uczennica kl. VI - Ania Wolska, która z wielkim zaangażowaniem urozmaicała innym czas, za co jej serdecznie dziękujemy.

Oto zdjęcia z dyskoteki:

andrzejki2andrzejki3andrzejki4andrzejki5andrzejki6andrzejki7

Dzień Edukacji Narodowej 2015

dz.nauczyciela115 października -w czwartek- Samorząd Szkolny, jak co roku podjął śmiałe wyzwanie przygotowania uroczystej Akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Z okazji tego święta podziękowania i życzenia otrzymali wszyscy nauczyciele oraz pracownicy szkoły. Nie zabrakło występów wokalno-tanecznych, jak również humorystycznej scenki przedstawiającej pracę nauczyciela. Wiele słów wdzięczności popłynęło tego dnia w kierunku naszych nauczycieli, którym dziękujemy za codzienny trud i troskę o dobro wychowanków. Ogromne podziękowania należą się także dzieciom z Samorządu Uczniowskiego, które poświęciły swój wolny czas, aby przygotować uroczystość. Oto fotorelacja z minionego wydarzenia:

Czytaj więcej: Dzień Edukacji Narodowej 2015

NOC W SZKOLE

noc1Zazwyczaj w piątkowe popołudnie uczniowie naszej szkoły opuszczają jej mury, by w weekend zregenerować siły na kolejny tydzień nauki. Tym razem jednak było inaczej. W piątek 19 czerwca o godz. 20:00 uczniowie klas: IB, III, IV, VI i Samorząd Uczniowski zebrali się w szkole, by w niecodzienny sposób rozpocząć weekend. Inicjatywa zorganizowania nocy w szkole wyszła od Samorządu Uczniowskiego. Wieczór rozpoczęliśmy zatem w bardzo dobrych humorach. Po znalezieniu odpowiedniego miejsca na nocleg w sali gimnastycznej rozpoczęła się dwugodzinna dyskoteka. Wszyscy jednak z niecierpliwością czekali na podchody, które rozpoczęły się późną wieczorową porą. Podzieliliśmy się na dwie grupy - uciekających i szukających. Pierwsza grupa (kl. III i VI) wyruszyła o godzinie 22:00 pod opieką pani Mach i pani Bigott profesjonalnie znacząc trasę. Po 15 minutach druga grupa wraz z panią Skrzypkowską i panią Hohn wyruszyła na poszukiwania. Musimy przyznać, że nasi koledzy dali nam trudne zadanie, ponieważ kilka razy zastanawialiśmy się, którą pójść drogą. Szczęśliwie jednak udało nam się znaleźć pierwszą grupę, która na swą kryjówkę wybrała miejscowy plac zabaw. Zmęczeni, ale zadowoleni wróciliśmy do szkoły, by na sali gimnastycznej oglądać filmy do późnej pory. Przyznamy się szczerze, że niektórzy z nas nie zmrużyli oka, ale wcale nam to nie przeszkadzało :) Oto zdjęcia z minionego już wydarzenia:

Czytaj więcej: NOC W SZKOLE

DYSKOTEKA pod hasłem "Wiosenna zabawa"

dyskoteka121 kwietnia (we wtorek) odbyła się trzecia już w tym roku dyskoteka zorganizowana przez Samorząd Uczniowski. Impreza odbyła się pod hasłem "Wiosenna zabawa", w związku z czym obowiązywały kolorowe, wiosenne stroje. Szczególne podziękowania należą się uczniom klasy szóstej - Darii Bisewskiej, Paulinie Pieńkos, Aleksandrze Raulin, Markowi Kohnke oraz Krzysztofowi Ustarbowskiemu, którzy podjęli się organizacji konkursów. Oto zdjęcia:

Czytaj więcej: DYSKOTEKA pod hasłem "Wiosenna zabawa"

Mam talent

mamtalent2731 marca 2015 r. odbył się szkolny konkurs "Mam talent". Osoby, które wcześniej zgłosiły swoją kandydaturę miały okazję zaprezentować swoje umiejętności przed całą społecznością uczniowską. Popisom uczestników bacznie przyglądało się jury w składzie: Dyrektor Szkoły - pan Mariusz Mischkowski, pani Ludwika Styn oraz przewodniczący Samorządu Uczniowskiego - Marek Kohnke. W czasie trwania tegoż wydarzenia mieliśmy okazję przyjrzeć się 19 występom solistów, duetów oraz zespołów - począwszy od najmłodszych dzieci, uczęszczających do kl "0" po najstarszych uczniów. Ze względu na szerokie zainteresowanie zdecydowano się przyznać nagrody w dwóch kategoriach: oddział przedszkolny oraz kl. I-VI. 

Czytaj więcej: Mam talent