KONKURS BRD

7 maja w szkole podstawowej w Łebczu odbył się gminny konkurs Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego. Naszą szkołę reprezentowały dwie grupy, starsza składająca się z uczniów klasy VI: Konrad Lamczyk, Vanessa Kuchnowska i Aleksander Kohnke oraz młodsza, którą tworzyli: Maja Kubek, Weronika Leśnikowska, Michał Darga i Jakub Ustarbowski. Uczniowie najpierw rozwiązywali testy przygotowane przez Policję a następnie musieli poprawnie przejechać miasteczko rowerowe i tor przeszkód. Musieli też wykazać się wiedzą i umiejętnością udzielania pierwszej pomocy. Zadania były trudne także gratulujemy grupie młodszej zajęcia IV miejsca w gminie, a grupie starszej trzeciego miejsca. W nagrodę wszyscy otrzymali akcesoria rowerowe. Grupa starsza zakwalifikowała się do etapu powiatowego, gdzie zdobyła trzecie miejsce i otrzymała puchar. Konkurs odbył się 9 maja w Żelistrzewie, Vanessę Kuchnowską zastąpił Adam Kohnke. Uczniów przygotowała pani Danuta Kuźnicka.

PRZEGLĄD MUZYKI SZKOLNEJ GMINY PUCK 2019

p5Dnia 17.05.2019 roku odbył się Przegląd Muzyki Szkolnej Gminy Puck. Naszą szkołę reprezentowało osiem dziewczynek z kl. II, III, IV i VII, przygotowując łącznie pięć występów. Martyna z kl. III zdobyła II miejsce w kategorii soliści wokaliści w kategorii klas 0-III, śpiewając piosenkę ,,Co powie tata". Wszystkim artystkom bardzo dziękujemy za udział w Przeglądzie.

View the embedded image gallery online at:
http://spgniezdzewo.pl/index.php/szkola#sigFreeIdca19aecb73

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY 2019

21 marca z okazji pierwszego dnia wiosny odbył się w naszej szkole pokaz mody wiosennej. Z tej okazji każda klasa zaprezentowała swoją modelkę w wiosennym wydaniu. Komisja w składzie - pani Dorota Skrzypkowska, pani Aleksandra Manicka oraz Adam Kohnke mieli za zadanie wybrać najlepszą stylizację w kategoriach klas I-III oraz IV-VIII. Wybór był bardzo trudny, ponieważ wszystkie modelki zaprezentowały się znakomicie, ostatecznie w kategorii klas młodszych wygrała kl. III, którą reprezentowała Martyna Lessnau, a w klasach starszych - kl. VII, której przedstawicielką była Angelika Bartkowska. Gratulujemy!

View the embedded image gallery online at:
http://spgniezdzewo.pl/index.php/szkola#sigFreeIdf88831aa7a

 

Podkategorie